Seyirci Rehberi

Nasıl Gidilir?

 

31 Ağustos 2019


Ayak Startı (Sembolik Start)
Denizli Büyükşehir Belediyesi önünden tüm yarışmacıların yarışma öncesi biraraya gelerek teker teker sembolik anlamda start alacakları anı izlemek istiyorsanız sizi 31 Ağustos Cumartesi günü Saat 18:00’de sizi Denizli Büyükşehir Belediyesi önüne bekliyoruz.

Akvadi Seyirci Özel Etabı:
31 Ağustos Cumartesi günü Akvadi Parkı önündeki asfalt yol üzerinde düzenlenecek olan Seyirci Özel Etabında ralli otomobilleri tek tek start alarak 900 metrelik özel hazırlanmış parkuru en kısa zamanda tamamlamak için nefes kesen bir mücadele verecekler. Bu mücadeleyi yakından takip etmek için sizleri saat 18:15’da Akvadi Parkı girişine bekliyoruz.

Pamukkale Seyirci Özel Etabı:
31 Ağustos Cumartesi günü Pamukkale Kocacukur Parkı yakınındaki toprak park alanı içersinde düzenlenecek olan Seyirci Özel Etabında ralli otomobilleri tek tek start alarak 1.1 Kilometrelik özel hazırlanmış parkuru en kısa zamanda tamamlamak için nefes kesen bir mücadele verecekler. Bu mücadeleyi yakından takip etmek için sizleri saat 18:45’te Pamukkale Kocacukur Parkı yakınındaki toprak park alanına bekliyoruz.

 

1 Eylül 2019

 

Hierapolis Etabı Stop Noktası
01 Eylül Pazar günü üç kez geçilecek olan Hierapolis Etabının stop noktasına ulaşmak için Pamukkale Traventenleri öncesindeki kavşaktan Yeniköy  ve Pamukkale Güney Kapısına giden yola girdikten sonra yaklasık 7.8km sonra sol tarafta etabın stop noktasına ulaşabilirsiniz. Aracınızı bu bölgede trafik akışını engellemeyecek şekilde park ettikten sonra görevliler size yönlendirecektir. Hierapolis Etabının Pazar  günü ilk geçişleri saat 10:13’te, ikinci geçişleri ise saat 12:44’te, üçüncü geçişleri ise 15:05’te başlayacaktır.

Horoz Etabı Start Noktası:
01 Eylül Pazar günü iki kez geçilecek olan Horoaz Etabının start noktasına ulaşmak için Pamukkale Traventenleri öncesindeki kavşaktan Yeniköy  ve Pamukkale Güney Kapısına giden yola girdikten sonra yaklasık 7.0 km sonra sağ tarafa ayrılan “Gökdere-Çatlıdere Orman yolu” tabelasını göreceksiniz. Aracınızı bu bölgede trafik akışını engellemeyecek şekilde park ettikten sonra görevliler size yönlendirecektir. Horoz Etabının Pazar  günü ilk geçişleri saat 10:46’te, ikinci geçişleri ise saat 13:17’de başlayacaktır.

Servis Alanı:
Ralli etaplarının kısım aralarında gerekli tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek üzere gelecekleri servis alanı Karahayıt Kırmızı Su kaynağının bulunduğu  meydan yakınındaki Toprak Park alanında. Bu alanda yarış otomobillerini yakından görme fırsatını Cumartesi ve Pazar günü yakayabilirsiniz.
Aracların servis alanında bulunacakları zaman aralıkları şu şekilde belirlenmiştir. 31 Ağustos Cumartesi Saat 19:00 ile 21:00 arası. 01 Eylül Pazar Günü ise 11:45 ile 13:00 ve   Saat 14:15 ile 15:15 arası olması planlanmaktadır.

Podyum:
İki Gün boyunca kıyasıya mücadele edecek olan ekiplerin başarılarını taçlandıracağı ödül töreni Pazar günü 15:45 sularında Pamukkale Traventenleri önü Kocacukur Parkı içinde gerçekleştirilecektir. Yarışmacıların bu ödül töreni esnasında yaşayacakları bu mutlu ana tanıklık etmeniz için sizi podyum törenine bekliyoruz.